Młodszy Specjalista ds.rekrutacji

Wrocław pełen etat

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o rozpoznawalnej marce, poszukujemy aktualnie kandydatów

Zadania na stanowisku

  • Wsparcie i czynny udział w działaniach związanych z procesami rekrutacji na wszystkie szczeble organizacyjne
  • Aktywna weryfikacja i selekcja Kandydatów
  • Administrowanie istniejącymi narzędziami stosowanymi w procesie rekrutacji oraz raportowanie z obszaru rekrutacji i selekcji
  • Efektywne zarządzanie źródłami pozyskiwania kandydatów (direct search, ogłoszenia, baza danych, networking, współpraca z researcherami i inne)
  • Prowadzenie bazy danych pracowników
  • Udział we współpracy z dostawcami usług HR

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, kadry i płace, psychologia, socjologia).
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze HR na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji w obszarze IT.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji w biznesie
  • Komunikatywność.
  • Nastawienie na realizację celów.

Nasz klient oferuje

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów firmy
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)

Aplikacja

List motywacyjny i CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@hrhouse.eu

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę HR House, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Kontakt

Skontaktuj się z nami. Wyślij zapytanie za pomocą formularza, bądź bezpośrednio na nasz adres email: info@hrhouse.eu