Asystentka biura Zarządu

Polska, Warszawa umowa o pracę

Dla naszego klienta, firmy z branży przemysłowej poszukujemy

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura
  • Nadzór nad obiegiem korespondencji i dokumentów w tym prowadzenie elektronicznego archiwum
  • Obsługa połączeń telefonicznych i poczty elektronicznej
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów, korespondencją, umowami
  • Przygotowywanie sprawozdań, zestawień, podsumowań i prezentacji,
  • Tłumaczenie ustne i pisemne tekstów na język angielski i niemiecki oraz odwrotnie
  • Organizowanie i koordynowanie kalendarza spotkań Zarządu
  • Obowiązki w zakresie kadr: sporządzanie umów o pracę, załączników, aneksów, umów cywilno – prawnych, rachunków, organizacja badań lekarskich i szkoleń BHP, prowadzenie akt osobowych, sporządzanie protokołów, prowadzenie rejestru urlopów pracowniczych, prowadzenie list obecności oraz ewidencji czasu pracy, wystawianie świadectw pracy
  • Kontakt z urzędami, instytucjami, najemcami nieruchomości, itp.
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne, lub pokrewne
  • min. 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na płynną komunikację w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Znajomość prawa pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, PowerPoint, Excel), Internet
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • uysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i sprawnego funkcjonowania biura Spółki
  • dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
  • Samodzielność
  • Dokładność i skrupulatnośC
  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów dodatkowych
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • ciekawy i zróżnicowany zakres obowiązków,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

Aplikacja

List motywacyjny i CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@hrhouse.eu

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę HR House, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Kontakt

Skontaktuj się z nami. Wyślij zapytanie za pomocą formularza, bądź bezpośrednio na nasz adres email: info@hrhouse.eu